آیا شما هم سوالی دارید ؟

سوالات را مرور کنید یا از ما بخواهید ...

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

جوراب واریس به چند نوع تقسیم می شود؟

AG: کف پا تا بالاي ران  -  AF: کف پا تا بالاي زانو

AD: کف پا تا زير زانو  -  BG: مچ پا تا بالاي ران

BF: مچ پا تا بالاي زانو  -  BD: مچ پا تا زير زانو

 

شورت محافظ لگن مناسب چه افرادی است؟

شورت محافظ لگن با کیفیت و استحکام بالا تعبیه شده که در برابر ضربه و فشار از استخوان لگن محافظت می‌کند، این شورت برای سالمندان، افراد مبتلا به پوکی استخوان و ورزشکاران رشته‌هایی مثل اسکیت و پارکور یک اولویت حیاتی است.

چگونه لاغر شویم؟

محصولات کوپر که با پارچه مخصوص سونا تهیه شده است، مناسب برای استفاده در حین ورزش و پیاده روی است که با افزایش تعریق به چربی سوزی، کالری سوزی و لاغری و فرم گرفتن اندام شما کمک میکند.

چگونه قوز نکنیم؟

با قوزبندهای تسکین طب قوز بدن خود را رفع کنید، با استفاده از این محصول در ابتدا ممکن است کمي احساس کشيدگي و فشار داشته باشيد. مي‌توانيد قوز‌بند تسکين‌طب را روزي بيست تا سي دقيقه بپوشيد تا کم‌کم به آن عادت کنيد. به تدريج در طول زمان بدن شما فرم صحيح و مناسب را به خود مي‌گيرد و پس از چند هفته بدون نياز به قوزبند مي‌توانيد صاف و بدون قوز باشيد.

محصول ست بارداری شامل چه محصولاتی می باشد؟

ست بارداری تسکين طب که از محتویات این جعبه میتوان در دوران بارداری و هم دوره بعد از زایمان از آن استفاده کرد بهترين هديه براي يک مادر باردار و مجموعه‌اي از چهار محصول در يک بسته‌بندي واحد است:

1-کمربند بارداري تسکين‌طب
2-گرمکن بارداري
3-جوراب ويژه بارداري
4-شکم‌بند بعد از زايمان

از ما بپرسید